Eskişehir Anahtarcı Kimdir

Eskişehir anahtarcı sektörde uzun yıllar hizmet vermiş ve vermeye de devam eden Eskişehir’in Anahtarcı Çillingir firmasıdır. Baba mesleğini uzun yıllardır sürdürmekte olan firmamız ustalık belgesi sahibi usta çilingirleri ile kilitli kalan ev oto kasa çelik kapı ve para kasalarının anahtar ve kilit işlerinde hizmetinizdedir.

Firmamız elektronik ve mekanik anahtar olarak 2 şekilde kullanıcılarına hizmet verir. Bildiğimiz mekanik kapı anahtarları ve bu anahtarların çoğaltılması ve yedek anahtar üretme hizmetleri dışında, araçlara uyumlu olan elektronik yazılımlı immobilizer çipli oto anahtarları da bünyemizdeki özel bilgisayarlı cihazlar eşliğinde aynı gün içerisinde yapılarak sizlere teslim edilir.

Eskişehir anahtarcı çilingir iş yerimizde bu ürün ve hizmetlere ek olarak otomasyon sistemlerinde kullanılan uzaktan kumandaların satış ve kopyalamasını da yapmaktadır. Kapı kumandası ihtiyacınızda iş yerimize uğrayarak ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Firmamızdan ürün ve hizmet almak için bizi aşağıdaki telefonlardan arayınız. Telefonlarımızı rehberinize mutlaka kaydediniz tekrar lazım olabilir.

0222 220 63 32 – 0542 253 16 49 – 0505 933 59 56

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir